STARLINE TK03-T TEK KULLANIMLIK PUDRASIZ TURUNCU NİTRİL MUAYENE ELDİVENİ

STARLINE TK03-T TEK KULLANIMLIK PUDRASIZ TURUNCU NİTRİL MUAYENE ELDİVENİ

220,44TL

(2-3 gün içinde)

Previous

STARLINE TK03-S TEK KULLANIMLIK PUDRASIZ SİYAH NİTRİL MUAYENE ELDİVENİ

Previous

STARLINE TK04-M TEK KULLANIMLIK PUDRASIZ MAVİ İNCE NİTRİL LABORATUVAR ELDİVENİ

STARLINE TK03-T TEK KULLANIMLIK PUDRASIZ TURUNCU NİTRİL MUAYENE ELDİVENİ

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Starline
Ürün Kodu: TK03-T
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
220,44TL
Vergiler Hariç: 204,11TL

Mevcut Seçenekler:

Nitril kullan at eldiven

Turuncu nitril pudrasız eldiven. Parmak uçları dokuludur.Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar, kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar. Her iki el ile uyumludur. Eldivenin kalınlığı 0,12 mm dir. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Her iki elede uyumludur. Alerji yapma riski çok düşüktür. Sipariş bir paket olarak gönderilir.

Steril değildir. Ameliyatlarda kullanılamaz.

Tek Kullanımlık eldiven standardı : EN 455, CE

Denemek için dahi olsa eldivenler sadece bir kez kullanılmalıdır. Kullanılan eldivenler kesinlikle kutunun içerisine tekrar konulmamalıdır. Eldivenleri kullanıp elinizden çıkarttıktan sonra elinizi ıslak mendil ile siliniz veya yıkayınız.

Montaj, laboratuvar ve veterinerlik gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Gıda sektöründe servis veya ürün hazırlama sürecinde ellerin gıda ile direk temasını engelleyerek, hijyen ve temizlik sağlar. Ayrıca müşterilerin hijyen ve temzilik konusunda daha çok güven hissetmesi açısından muessesenin imaj göstergesinde güven unsurudur. Balık temizliği, et ürünlerinin hazırlanıp servisi sürecinde ellerde kalıcı kokuların engellenmesi için çok ideal koruyucudur.

Üretim tarihinden itibaran raf ömrü 5 yıldır. Ürün barkod numarası, lot Numarası, üretim tarihi ve ürünün son kullanma tarihi kutuların üzerinde baskılı şekilde yer almaktadir. Sipariş verirken beden belirtiniz. 1 Pakette 100 adet bulunmaktadır.

Bedenler S, M, L, XL
AQL Değeri  1.5
Kalınlık 0,12 mm
Uzunluk 230 mm
Paketleme 1000 / 100 Adet

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Hızlı
Kargo

Uygun
Fiyat

Canlı
Destek