Dräger X-plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart SET R 59 545

Dräger X-plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart SET R 59 545

10.555,85TL

(2-3 gün içinde)

Previous

Dräger X-plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Premium SET R 59 540

Previous

Drager X-plore 8000 NİMH Batarya R 59 565

Dräger X-plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart SET R 59 545

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Dräger
Ürün Kodu: R59545
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
10.555,85TL
Vergiler Hariç: 8.945,64TL

Dräger X-plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart SETR 59 545

* Dräger X-Plore 8500 Ünitesi,

* Bel Ünitesi,

* NiMH Batarya

* Batarya Sarj Ünitesi.

EN 12491:1999 ve EN 12942:1998’e uygun CE sertifikalı

Zorlu çalışma koşulları güvenilir çözümler gerektirir. Dräger X-plore 8000, insanların üzerinde çalıştıkları iş için yüksek seviyede güvenlik sağlayan akıllı elektronik ekipmanlarla kombine edilmiş sezgisel kullanıma yepyeni bir boyut katmaktadır.

Avantajlar

Dayanıklı: Zor koşullarda, hatta patlayıcı ortamlarda günlük kullanım için tasarlanmıştır

Kabul etmek gerekirse: Çalışma ortamınız için sadece dayanıklı tasarımlar size yardımcı olabilir.
Dräger X-plore 8000, kauçuk koruyucuları bulunan ve toz ve su girişlerine karşı yüksek IP koruma seviyesi (IP65) sağlayan dayanıklı tasarıma sahiptir. Son Li-ion batarya teknolojisine sahip iki bataryalı sürümler, sırasıyla en az 4 saat ya da 8 saat güç sağlayabilir. Hava girişleri ön taraftan gelebilecek hareketli partiküllere karşı korumalıdır, kıvılcım veya suyun filtre ile doğrudan temas etmemesi sağlanır. Patlama koruması gerektiren çalışma alanlarında özel Dräger X-plore 8700 modeli optimum destek sağlar. Patlama onaylıdır ve 1, 2, 21 ve 22 patlama bölgelerinde kullanılabilir.

Konforlu: Kullanıcının işine odaklanmasını sağlar

Dräger X-plore 8000, çalışanlarınızın işlerine odaklanmalarını ve uygun kişisel koruma için ihtiyaçları olan PAPR'yi düşünmemelerini sağlar. Geliştirilmiş taşıma sistemi, ağırlığın eşit dağıtılmasını sağlar. Sistem, özel bir adaptör plakası ile kemer ve ünite arasında sıkı ve sağlam bir bağlantı sağlar; isteğe bağlı olarak konfor pedi de mevcuttur. Hortum konnektöründe 360° dönebilen klik adaptör bulunur. Yeni başlıklar, rahatsız edici göz iritasyonunu önlemek için en iyi hava akışı ve maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenilir: Kendinden açıklamalı kullanım, kullanıcı hatalarını en aza indirir

Ünite, bağlı başlığı tanır ve yetersiz akış hızından kaynaklı sızıntıları engelleyerek doğru minimum akış hızını otomatik olarak seçer. Optik sensör, filtresiz kullanımı engeller ve parçacık filtre satürasyonunun her zaman doğru gösterilmesini destekler. Filtre sisteminde tak ve kullan uygulaması vardır. Optik ve sesli alarmın yanı sıra ünitede titreşimli alarm da bulunur. Bütün sistemde, değiştirilebilir bütün parçalar ve hata önleyici hortum konnektörü üzerinde tek tip renk kodları bulunur.

Bakımı kolay: Güvenli kullanım ile kolay temizleme

Dräger X-plore 8000, neredeyse hiç bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır, böylece sahibine çok fazla masraf çıkarmaz. Kendi kendini kontrol edebilen ve ayarlayabilen sistemlerde, bütün ortamlara uygun doğru akış hızını sağlamak için gelişmiş sıcaklık ve basınç sensör teknolojisi vardır. Kolay ve etkili şarj sistemi ürünün hızla şarj olmasını sağlar (boş bir batarya için 4 saatten az). Ünite, temizleme işlemi için hızlı ve kolayca sökülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Modüler: Her bir uygulama için çeşitli bileşenler

Dräger X-plore 8000, standart ve temizlik uygulamaları için kullanıcı dostu standart ve özel bir takım taşıma sistemleri sunar. Dräger, yarım ve tam yüz maskeleri, kısa ve uzun başlıklar ve vizörlü ve koruma vizörlü kasklar gibi çeşitli dar ve geniş başlıklar da geliştirmiştir. Standart ve gelişmiş esnek hortumlar da mevcuttur ve uyumluluk sağlanmıştır. Parçalar ve aksesuarlar, uygulamanıza en iyi uyumu sağlayacak şekilde takılabilir ve sistem güncellemeleri her zaman mümkündür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Hızlı
Kargo

Uygun
Fiyat

Canlı
Destek